THY’den Türkiye Voleybol Federasyonu’na Dev Sponsorluk

THY’den Türkiye Voleybol Federasyonu’na Dev Sponsorluk

Türk Hava Yolları, Türkiye Voleybol Federasyonu’na sponsor oldu. İmza töreninde, THY ve TVF yetkilileri bir araya geldi.

Türk Hava Yolları (THY), Türkiye Voleybol Federasyonu ile yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı. THY Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen imza törenine, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Genel Müdür Bilal Ekşi, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları katıldı.

ÜSTÜNDAĞ: “SPONSORLARIMIZIN KATKISI ÇOK ÖNEMLİ”
Mehmet Akif Üstündağ, törende yaptığı konuşmada, Türk voleybolunun uluslararası başarılarına vurgu yaptı. Avrupa ve dünya çapında başarılı sonuçlar elde eden milli takımların, sponsor desteğiyle daha da güçlendiğini belirtti. “Sponsorlarımızın desteği, uzun yolculuğumuzda bize büyük güç veriyor,” dedi ve THY’nin spora ve özellikle voleybola verdiği destekten övgüyle bahsetti.

THY, TÜRK SPORUNUN BİR PARÇASI
THY’nin, Türk sporuna verdiği destekten ve özellikle voleybola olan katkılarından bahseden Üstündağ, THY’nin Sultanlar Ligi’nde de bir takıma sahip olduğunu ve yıllardır milli takımların sponsorluğunu üstlendiğini ifade etti. Üstündağ, “THY ile olan ortaklığımız, karşılıklı güven ve saygı üzerine kurulu,” diye ekledi.

AHMET BOLAT: “SPOR, BİRLEŞTİRİCİ BİR GÜÇ”
THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat ise, sporun ayrıştırıcı görünse de aslında birleştirici bir rol oynadığını ve THY’nin bu birleştirici gücü, Türkiye’nin kültürel zenginliklerini dünyaya taşıyarak desteklediğini söyledi. Bolat, “Hem erkekler hem de kadınlar bazında başarılarının artmasını destekleyerek, uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz,” dedi.

GELECEĞE YÖNELİK TAHHÜTLER VE HEDİYELER
İmza töreninin ardından, THY ve TVF yetkilileri birbirlerine hediyeler takdim etti. Ayrıca, Ahmet Bolat, olimpiyat oyunlarında şampiyon olacak kadın milli voleybol takımına, her bir oyuncuya bir milyon mil hediye edeceklerini açıkladı. Bu jest, takımın motivasyonunu artırma ve başarılarını kutlama amacı taşıyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir