Süheyl Batum Okan Buruk ve Erden Timur ile devam edecek mi?

Süheyl Batum Okan Buruk ve Erden Timur ile devam edecek mi?

Galatasaray Başkan adayı Süheyl Batum, Mayıs ayı Olağan Toplantısı’nda sarı-kırmızılı kulübün geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 25 Mayıs’ta yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde, Batum’un gündeminde teknik direktör Okan Buruk ve sportif direktör Erden Timur ile ilgili açıklamalar yaptı.

Florya’daki arazi üzerine yapılan projeler hakkında da konuşan Batum, arazinin ekonomik potansiyeline dikkat çekti. Galatasaray’ın 110 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olduğunu ve bu alanın, pazardaki mevcut değerlerle 1 milyar 100 bin dolar edebileceğini vurguladı.

ALİ KOÇ VE SİYASETE TEPKİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Batum, Türk futbolunun siyasallaşmasına dair eleştirilerini dile getirdi. Koç’un Türkiye Futbol Federasyonu’nu (TFF) UEFA’ya şikayet etme tehdidinde bulunduğunu hatırlatarak, sporda adaletin ve hukukun öneminin altını çizdi.

OKAN BURUK VE ERDEN TIMUR İLE DEVAM SİNYALİ

Batum, Okan Buruk ve Erden Timur hakkında çıkan spekülasyonlara son noktayı koydu. Galatasaray’ın mevcut teknik direktörü ve sportif direktörünün görevlerine devam edip etmeyecekleri merak konusuyken, Batum bu ikiliyle devam edeceklerini açıkça belirtti. “Biz Okan Buruk’tan çok memnunuz, seçimi kazanırsak Okan Buruk ve Erden Timur kardeşimizle beraber olmayı bir Galatasaraylılık yükümlülüğü olarak biliriz.” ifadelerini kullandı.

Bunlarda İlginizi Çekebilir