Fernando Muslera: 13 yıl dile kolay

Fernando Muslera: 13 yıl dile kolay

Galatasaray, Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera içi sözleşme yeniledi. Muslera imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü, tecrübeli kaleci Fernando Muslera ile olan sözleşmesini uzattı. Kulüpteki uzun soluklu kariyerine devam etme kararı alan Uruguaylı kaleci, bu anlaşmayı duyurduğu basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

MUSLERA’NIN GALATASARAY’A ADANMIŞLIĞI

Fernando Muslera, profesyonel futbol kariyerinde 13 yılını Galatasaray’a adadığını ve bu süre zarfında kulüple üçüncü kez sözleşme yenileme fırsatı bulduğunu belirtti. Galatasaray’da geçirdiği güzel yıllar için takım arkadaşlarına, teknik direktörüne ve kulüp yöneticilerine teşekkürlerini iletti. Muslera, “Takımımız için durmadan çalışan ve her zaman yanımızda olan Erden Bey ve Başkanımıza minnettarım,” dedi.

GELECEĞE BAKIŞ VE GALATASARAY İLE ÖZDEŞLEŞME

Muslera, Galatasaray ile olan bağlılığını, kariyeri sona erdikten sonra da devam edeceğini ifade etti. “16 şampiyonluk kazandık ve Galatasaray, Türkiye’nin en büyüğü olarak yoluna devam etmeli,” diyen Muslera, hem mevcut durumda takıma katkıda bulunmaya devam edeceğini hem de gelecekte kulübün bir parçası olarak kalmaya kararlı olduğunu vurguladı.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir