Arda Turan’ın partileri pahalıya patladı: Ev sahibinden dava

Arda Turan’ın partileri pahalıya patladı: Ev sahibinden dava

Arda Turan’ın İspanya’daki kiracısı olduğu evin sahibi, Arda Turan ve onun arkadaşları tarafından evde yapılan partiler sırasında yaklaşık 230 bin Euro değerinde hasar oluştuğunu iddia ederek yasal işlemleri başlattı. İspanyol medyasında yer alan bilgilere göre ev sahibi, mülkün yaklaşık 18 milyon Euro değerinde olduğunu ve Arda Turan’ın kiralık süresi boyunca mülkün zarar gördüğünü aktardı. Ev sahibi, Arda Turan’ın evi yeterli düzeyde korumadığını ve arkadaşlarının Turan’ın yokluğunda büyük partiler düzenlediğini öne sürdü.

HUKUKİ SÜREÇ YENİDEN BAŞLADI

İlk etapta şikayetçi ile bir anlaşmaya varılmış olmasına karşın, sonraki bildirimlerde bazı diplomatik usulsüzlüklerin tespit edilmesi üzerine Barcelona İl Mahkemesi, davanın yeniden ele alınmasına karar verdi. Bu gelişme, hukuki süreci daha da karmaşık bir hale getirdi ve sürecin devam etmekte olduğu belirtildi.

EV SAHİBİNİN YAŞADIĞI MAĞDURİYETLER

Ev sahibi, Arda Turan ve arkadaşlarının evde sigara içtiklerini ve bu nedenle mobilyalara zarar verdiklerini belirtti. Ayrıca, futbol maçları izlerken gol sevinciyle ekipmanları hasara uğrattıklarını, örneğin televizyon kumandasını gol sevinciyle havuza fırlattıklarını ifade etti. Ev sahibi, yaşanan bu tür olayların evde ciddi maddi hasara yol açtığını ve büyük rahatsızlık duyduğunu dile getirdi. Bir futbol maçı sırasında kumandanın havuza atılması ve bunun maddi zararı olarak bin Euro tutarında olduğu öne sürüldü.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir